EDUA Group

edua group logo

Lektoři jazyků

Připojte se k nám a staňte se lektorem největší soukromé vzdělávací společnosti v České republice. Po úspěšném pohovoru budete moci vyučovat v obou našich jazykových školách James Cook Languages a Jipka moje jazykovka.

kontakt james cook languages

Nabízíme možnosti spolupráce a rozvoje jak pro zkušené lektory, tak i pro začínající lektory.

Vyberte si jednu z kategorií níže a následně Vám představíme, jak by naše spolupráce mohla vypadat.

Proč učit s EDUA?

  1. … a hlavně, budete se spolupodílet na naplnění našeho poslání – spolu vytvoříme skutečně chytrou budoucnost!

Jak jsou spokojeni naši lektoři?

Náš metodický tým

Rozvoj lektorů je pro nás velmi důležitý. Proto Vám bude k dispozici náš tým interních metodiků, regionálních koordinátorů a senior lektorů. Seznamte se s nimi.

Jak učíme?

Naši studenti

Díky naší vlastní metodice Coach&Practise dokážeme efektivně naučit jazyky klienty, kteří mohou věnovat výuce pouze omezený čas ze svého pracovního dne. Je vhodná pro studenty, kteří nemají příliš prostoru věnovat se samostudiu, přípravě a domácím úkolům.

Naše metodika

Prvním krokem úspěšného kurzu je jazykový audit, v němž mapujeme studentovy znalosti a dovednosti, stejně jako zjišťujeme jeho individuální potřeby. Styl výuky dle Coach&Practise úplně vypustil přednáškový způsob a vede studenty k tomu, aby si řeč osvojili. Jazyk je reflex a nejlépe si jej osvojíme jeho používáním. Naši studenti v lekci aktivně hovoří až 80 % času, a to vždy v cílovém jazyce.

Náš cíl

Každá naše odučená hodina se soustředí na studentovy konkrétní jazykové potřeby. Metoda učí lidi používat řeč v kontextu a efektivně odstraňuje bariéry, které při jejím použití přirozeně vznikají.

Jaké máme požadavky?

Znalosti a dovednosti, co byste měli mít

Co oceníme, ale není podmínkou

Jak vypadá náborový proces?

Protože v oblasti vzdělávání chceme patřit mezi ty nejlepší, chceme spolupracovat s těmi nejlepšími. Profesionalita je pro nás na prvním místě. A dále proaktivní a proklientský přístup. Všechno ostatní vás dokážeme naučit.

1.

Posouzení CV a pozvání k pohovoru

Pošlete nám životopis a pokud vyhodnotíme, že hledáme právě Vás, pozveme Vás na pohovor. Ten může proběhnout osobně nebo také online.

2.

Vyplnění dotazníku a naplánování pohovoru

Součástí náborového procesu je rovněž vyplnění krátkého dotazníku a u některých pozic i příprava plánu ukázkové lekce. Následně si domluvíme termín pohovoru a budeme se těšit na setkání s Vámi.

3.

Průběh pohovoru a navázání spolupráce

Při pohovoru si popovídáme o Vašich zkušenostech, očekáváních a lektorských dovednostech.  Ověříme si také Vaše jazykové znalosti. V průběhu několika následujících dní se Vám ozveme s výsledkem pohovoru.

Kde nás najdete?

Hlavní prostory pro naše lektory v Praze se nachází přímo v srdci pražského Karlína s výhledem na jeho dominantu, kostel sv. Cyrila a Metoděje. V okolí je nespočet skvělých restaurací a obchodů, často i farmářské trhy. V hlavním městě máme i další pobočky, kde si můžete zdarma vytisknout či okopírovat materiály k výuce. Skvělé a vybavené zázemí pro lektory máme i v Brně. Připravovat se na lekce můžete v centru města na Jakubském náměstí. Naše lekce probíhají napříč celou Českou republikou, učíme i na Slovensku a v Polsku.

Praha

ČESKÁ REPUBLIKA

ADRESA:

Karlínské náměstí 8

186 00 Praha 8

Brno

ČESKÁ REPUBLIKA

ADRESA:

Dům Jakub

Jakubské nám. 127/5

602 00 Brno

Jediné, co nám chybí, jste vy...

Chcete se stát lektorem našich jazykových kurzů? Neváhejte se na nás obrátit. Můžete vyplnit náš poptávkový formulář,  popřípadě nás kontaktujte na jobs@eduagroup.cz.

Ozve se vám

Dušan Laščiak

nebo členového jeho týmu

 

Personální oddělení

jobs@eduagroup.cz