EDUA Group

edua group logo

Jsem začínající lektor

Studujete filologický či pedagogický obor nebo vlastníte jazykový certifikát na úrovni C1/C2, ale zatím nemáte lektorské zkušenosti? To nevadí, u nás vám ukážeme a poskytneme vše, co potřebujete, abyste se stali výbornými a úspěšnými lektory cizích jazyků.

Co Vám můžeme nabídnout?

Profesní rozvoj

Hned po nástupu se zúčastníte sady tréninků, ve které se seznámíte se základními principy výuky tak, abyste na své první lekce byli dobře připraveni. Pro naše lektory jsme navíc sepsali i metodickou knihu, která je skvělým pomocníkem při plánování lekcí.

Metodická podpora

Po celou dobu spolupráce budete mít přideleného senior lektora, který Vám poskytne metodickou podporu, kdykoli ji budete potřebovat. Přizve Vás také do jedné ze svých lekcí, abyste měli možnost vidět zkušeného lektora přímo v lekci.

Flexibilitu

Budete pánem/paní svého rozvrhu. Naši koordinátoři Vám sestaví rozvrh dle Vašich individuálních požadavků a potřeb. Lektorování u nás je vhodné i pro vysokoškolské studenty

Přístup k novým kurzům

Nové kurzy si můžete vybírat přímo z našeho online systému z pohodlí domova nebo také kontaktováním našich koordinátorů. Kurzy máme v nabídce celoročně, budete tak mít zaručen stálý přístup k novým lekcím

Variabilitu

K dispozici budete mít široký výběr různých kurzů – firemní, pro veřejnost, skupinové, individuální, specializované, prezenční i online, pomaturitní a další.

Kvalitní zázemí

U nás naleznete bohatě vybavenou knihovnu s možností barevně tisknout, laminovat, skenovat či kopírovat zdarma. Knihovna je také dostupná v digitální podobě

Všechny naše učebny jsou vybaveny notebooky, projektory a tabulemi. Měsíčně nám vychází také interní časopis Logbook, kde jsou novinky z interního týmu, zábavné rozhovory a tipy do výuky.

Kromě skvělé péče vám také nabídneme různé benefity dle počtů kurzů, které u nás budete vést. Jde například o:

EDUA Academy pro úplné nováčky - naučíme vás učit!

Pro lektory anglického jazyka jsme vyvinuli tréninkový program vedený našimi nejzkušenějšími lektory, který absolvují v průběhu prvního měsíce spolupráce. Absolvování programu vám zaručí, že budete plně připraveni vést výuku ve vašich prvních kurzech. Po absolvování programu obdržíte náš certifikát. Lektorům dalších jazyků také nabízíme podporu ze strany našich senior lektorů a pravidelně organizujeme různé zajímavé workshopy.

S námi budete součásti lektorské komunity

VIDEO

Příběhy našich lektorů

A co Vás čeká po úspěšném pohovoru?

Jediné, co nám chybí, jste vy...

Chcete se stát lektorem našich přípravných kurzů? Neváhejte se na nás obrátit. Můžete vyplnit náš poptávkový formulář,  popřípadě nás kontaktujte na jobs@eduagroup.cz.

Ozve se vám

Dušan Laščiak

nebo členového jeho týmu

 

Personální oddělení

jobs@eduagroup.cz