EDUA Group

edua group logo

Jsem zkušený lektor

Vystudovali jste pedagogický či filologický obor nebo vlastníte jazykový certifikát na úrovni C1/C2, popřípadě lektorský certifikát a máte několikaletou zkušenost s výukou cizích jazyků? V EDUA Group vás rádi přivítáme do našeho lektorského týmu.

Co Vám můžeme nabídnout?

Přístup k novým kurzům

Chcete si pouze doplnit rozvrh o nové kurzy nebo máte zájem o širší spolupráci? U nás jsou obě možnosti relevantní. Kurzy máme v nabídce celoročně, budete tak mít zaručen stálý přístup k novým lekcím. Ty si navíc můžete vybírat přímo z našeho online systému z pohodlí domova nebo také kontaktováním našich koordinátorů.

Flexibilitu

Budete pánem/paní svého rozvrhu. Naši koordinátoři Vám sestaví rozvrh dle Vašich individuálních požadavků a potřeb.

Stabilitu

Máme online systém motivující studenty k nahrazování zrušených lekcí. Vy tak máte větší jistotu stabilního příjmu. 

Variabilitu

K dispozici budete mít široký výběr různých kurzů – firemní, pro veřejnost, skupinové, individuální, specializované, prezenční i online, pomaturitní a další.

Profesní rozvoj

Organizujeme pravidelné workshopy, které jsou přínosné i pro zkušené lektory. Ti nejzkušenější lektoři se také můžou stát našimi klíčovými lektory (Key Teachers) nebo senior lektory (Senior Teachers) a pomáhat nám s vedením jednotlivých workshopů a tréninkem dalších lektorů.  Pro naše lektory jsme navíc sepsali i metodickou knihu, která je skvělým pomocníkem při plánování lekcí. 

 

Organizujeme také vlastní JCL online lektorskou konferenci konferenci AJŠ (Asociace jazykových škol), kde jsme zastoupeni ve vedení.

Kvalitní zázemí

U nás naleznete bohatě vybavenou knihovnu s možností barevně tisknout, laminovat, skenovat či kopírovat zdarma. Knihovna je také dostupná v digitální podobě

Všechny naše učebny jsou vybaveny notebooky, projektory a tabulemi. Měsíčně nám vychází také interní časopis Logbook, kde jsou novinky z interního týmu, zábavné rozhovory a tipy do výuky.

Kromě skvělé péče vám také nabídneme různé benefity dle počtů kurzů, které u nás budete vést. Jde například o:

S námi budete součástí lektorské komunity

VIDEO přídám

Příběhy našich lektorů

A co Vás čeká po úspěšném pohovoru?

Jediné, co nám chybí, jste vy...

Chcete se stát lektorem našich přípravných kurzů? Neváhejte se na nás obrátit. Můžete vyplnit náš poptávkový formulář,  popřípadě nás kontaktujte na jobs@eduagroup.cz.

Ozve se vám

Dušan Laščiak

nebo členového jeho týmu

 

Personální oddělení

jobs@eduagroup.cz