Lektoři přípravných kurzů

Připojte se k nám a staňte se lektorem přípravných kurzů Tutor.Proč být lektorem v Tutoru / EDUA Group?
Jak vypadá náborový proces?

Vzhledem k hodnotám, které EDUA Group a Tutor vyznává, klademe velký důraz na výběr lektorů. Šanci u nás mají zejména otevření, komunikativní a přátelští lektoři s maximálně profesionálním přístupem, kteří se chtějí nadále rozvíjet a vzdělávat.

Pokud tyto podmínky splňujete, bude se Vám následně během náborového procesu věnovat náš tým odborníků.

prostudování CV

Po přečtení vašeho CV zhodnotíme, zda vyhovujete všem požadavkům dané pozice.

pozvání k pohovoru

Pokud ano, kontaktujeme vás e-mailem či telefonicky a pozveme vás k pohovoru. Ten může proběhnout osobně nebo také formou video-pohovoru.

téma ukázkové lekce

Součástí pohovoru je rovněž ukázková hodina. Spolu s pozvánkou vám tedy pošleme i téma ukázkové hodiny.

termín pohovoru

Následně se domluvíme na termínu pohovoru a budeme se těšit na setkání s vámi.

pohovor

Při pohovoru vám představíme naši společnost, popovídáme si o vašich zkušenostech a budete mít možnost předvést své lektorské dovednosti.

verdikt

V průběhu několika následujících dní vám oznámíme výsledek pohovoru a v případě, že jste vyhověli našim požadavkům a aktuálně hledáme lektora vašeho oboru, tak vám nabídneme skupinový kurz či individuální výuku.


Jak se připravit na ukázkovou lekci?

Portfolio našich kurzů je velice široké, proto nemáme striktně danou strukturu lekce. Je na vás, aby hodina byla připravena zajímavě, aby byla pro studenty co nejvíc interaktivní, aby obsahovala všechny náležitosti pro úspěšné zvládnutí daného tématu. Výběr výukových metod je ve vaší řežii.


Obecné požadavky

Tutor pořádá přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy, organizuje pomaturitní studium. Poskytujeme tak vzdělání v různých oborech. Našimi lektory jsou jak studenti vysokých škol, tak učitelé s dlouholetými zkušenostmi na různých stupních škol i lidé, kteří pracují mimo školství, ale pro něž je vzdělávání a práce s lidmi vítanou změnou v jejich profesním životě.

Jak učíme

Naše lekce nemají pevnou strukturu. Maximálně se snažíme vyjít vstříc požadavkům našich studentů. Vítáme interaktivní přístup ze strany lektora, profesionální a reprezentativní projev a přátelský přístup ke klientům. Zároveň je nutné, aby lektoři postupovali podle sylabu daného kurzu. Do skupinových kurzů máme připraveny pracovní sešity a také testy, kterými ověřujeme znalosti studentů.Jediné, co nám chybí, jste vy

Chcete se stát lektorem našich přípravných kurzů? Neváhejte se na nás obrátit. Pokud máte účet google, můžete vyplnit náš poptávkový formulář. Pokud tuto možnost nemáte, kontaktujete nás na jobs@eduagroup.cz.


Ozve se vám

Dušan Laščiak

nebo členové jeho týmu


Language School HR Generalist | dusan.lasciak@eduagroup.cz