Hard skills

Soft skills lektoři


Přidejte se k nám a staňte se lektorem Top Vision. Spojuje nás poslání tvořit chytrou budoucnost, snaha neustále nacházet inovace a naplňovat očekávání našich klientů minimálně na sto procent. Pokud sdílíte stejné hodnoty, jste na správném místě.

Proč být lektorem v Top Vision?
Jak vypadá náborový proces?

Protože v oblasti vzdělávání chceme patřit mezi ty nejlepší, chceme i spolupracovat s těmi nejlepšími. Klademe tedy velký důraz na výběr lektorů. Vítáme především nadšené lektory s bohatými znalostmi a zkušenostmi ze svého oboru, kteří ví, jak své know-how poutavě předat.

S ohledem na hodnoty naší společnosti je pro nás prvořadý profesionální přístup a ochota sledovat nové trendy a být stále o něco napřed. Pokud tyto podmínky splňujete, bude se Vám následně během náborového procesu věnovat náš tým odborníků.

posouzení CV

Po přečtení vašeho CV vyhodnotíme, zda vyhovujete všem požadavkům na danou pozici.

pozvání k pohovoru

Pokud ano, kontaktujeme vás e-mailem či telefonicky a pozveme vás k pohovoru. Ten může proběhnout osobně nebo také formou video-pohovoru.

ukázková lekce

Součástí pohovoru je rovněž ukázková hodina. Spolu s pozvánkou vám tedy pošleme také instrukce k přípravě vaší ukázkové lekce.

pohovor

Při pohovoru si popovídáme o vašich zkušenostech a budete mít možnost předvést své lektorské dovednosti.

verdikt

V průběhu několika následujících dní se vám ozveme s výsledkem pohovoru.

péče

Pomůžeme vám se základní orientací v procesech Top Vision, budeme s vámi v pravidelném kontaktu a poskytneme vám organizační podporu při přípravě vašich lekcí.
Obecné požadavky

  • Chceme naplňovat potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a proto neustále hledáme lektory s nejlepšími referencemi napříč obory a tématy.

  • Naši lektoři jsou nejen odborníky na dané téma, ale zároveň již mají několikaleté zkušenosti s lektorováním. Jsou to osobnosti, které učení baví a zároveň inspiruje. Rádi předávají svoje know-how a vymýšlí nové metody výuky.

  • S lektory uzavíráme nejčastěji dohodu o provedení práce nebo rámcovou smlouvu o dlouhodobé spolupráci. Hledáme tedy především nezávislé experty, kteří mají rádi svoji svobodu, ale na které se zároveň můžeme spolehnout.

Jediné, co nám chybí, jste vy

Zaujala vás vzájemná spolupráce? Neváhejte se na nás obrátit. Pokud máte účet google, můžete vyplnit náš poptávkový formulář níže. Pokud tuto možnost nemáte, kontaktujete nás na lektori@topvision.cz.

Ozve se vám

Miloslava Hartlová