EDUA Group

edua group logo

EDUA učitelům - jak na online výuku efektivně a prakticky

Projekt “EDUA učitelům” vznikl na podporu učitelům základních a středních škol. Odborníci z našich řad se podělí o konkrétní tipy, jak lze zpestřit a zefektivnit výuku online.

V České republice nezůstal téměř nikdo, koho by současná situace nijak nezasáhla. Některých se dotkla jen letmo, plnou silou udeřila zejména ve školství. Pedagogové po celé zemi se museli vypořádat s pořádnou dávkou novinek a kolotoč změn (v tomto případě spíše horská dráha) neustává. Podobný osud potkal i nás v EDUA Group.

 

Téměř ze dne na dne, jsme byli nuceni změnit naše zajeté postupy a začít vyučovat online. Dalo nám to zabrat, ale musíme se pochválit – společnými silami se nám podařilo na nové podmínky rychle a úspěšně adaptovat.

 

V EDUA Group fungujeme s našimi lektory v tandemu. Právě díky naší úzké spolupráci jsme změnu výuky ustáli. Stáli jsme za lektory jako jejich metodická podpora a získávali zpětnou vazbu z praxe. Teď chceme být takovou podporou i pro Vás, pedagogy! Chceme Vám dát najevo, že víme, jak náročné to je. A chceme abyste věděli, že si Vaší práce nesmírně vážíme, protože řada z nás je také rodiči…

 

Věříme, že jste sami udělali všechno proto, aby vaši studenti získali plnohodnotné vzdělání. Rádi Vám pomůžeme posunout se v online výuce ještě o kousek dál. Přijměte proto pozvání na náš bezplatný webinář, plánovaný jako přednáška na 45 minut s následnou praktickou workshopovou částí. V programu jsme vyhradili dostatek času na Vaše dotazy a těšíme se na případnou diskuzi.

 

Rádi byste se webináře zúčastnili? Stačí si zvolit jeden z nadcházejících termínů a po kliknutí na něj připsat své jméno a e-mailovou adresu na seznam účastníků.

 

Nejbližší termíny ze kterých můžete vybírat:

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici na adrese edua-ucitelum@eduagroup.cz .