EDUA Group

edua group logo

Hard skills a soft skills lektoři

Přidejte se k nám a staňte se lektorem Top Vision. Spojuje nás poslání tvořit chytrou budoucnost, snaha neustále nacházet inovace a naplňovat očekávání našich klientů minimálně na sto procent. Pokud sdílíte stejné hodnoty, jste na správném místě.

Proč být lektorem v Top Vision?

EDUA Group je největší vzdělávací skupinou v České republice. Vznikla v roce 2010 a od té doby se stihla vypracovat na lídra trhu se vzděláváním. 

Působíme v rámci celé České republiky. Věříme, že každá firma, která si chce udržet konkurenceschopnost, by měla investovat do rozvoje svých lidí. Pro tyto firmy sestavujeme vzdělávací kurzy na míru a vysíláme do nich naše nejlepší lektory. Třeba se nám jednou podaří mít takové pokrytí, jako mají mobilní operátoři. Rozhodně to však nepůjde bez silné armády lektorů.

Maximálně vám pomůžeme s organizací kurzu, abyste se vy mohli plně věnovat pouze obsahu. Vyzkoušíte si, jaké to je mít k dispozici hned několik asistentů a asistentek. Vyjdeme vám vstříc a vypíšeme termíny, které jsou ve vašem diáři volné. Zviditelníme vás na webu a naplníme váš kurz klienty. Pomůžeme vám i s přípravou učebních materiálů, abyste si ráno místo kopírování mohli vychutnat svou kávu.

Lektoři, kteří s námi spolupracují, mají více možností, kde se mohou uplatnit. Vyučují v kurzech pro veřejnost, které probíhají v našich učebnách v centru Prahy a v centru Brna. Dále poskytují tréninky i individuální koučinky přímo ve firmách. Také mají možnost vystupovat před velkým publikem na některém z našich inspirativních meetupů.

S naší marketingovou magií se brzy stanete hvězdou lektorského nebe. Budeme vás a vaši práci propagovat na našem webu, objevíte se v našem katalogu a zazáříte i na našich sociálních sítích. Někteří z našich lektorů se v rámci promotion společnosti Top Vision objevují i v tištěných magazínech. Pomůžeme vám s budováním vašeho osobního brandu.

Svým klientům a lektorům chceme poskytnout komfortní prostředí a klidnou atmosféru, aby se mohli koncentrovat i kreativně myslet. Proto realizujeme kurzy převážně ve vlastních prostorách v centru Prahy a v centru Brna. Naše učebny vás potěší moderním interiérem, spolehlivou technikou a rychlým internetem. O přestávkách můžete relaxovat u luxusní kávy Nespresso.

Snažíme se být inovativní společností, která pružně reaguje na rychle se měnící svět. Proto vítáme všechny vaše nápady a odvahu zkoušet nové věci. Pokud máte v hlavě nová a neobvyklá témata nebo nové a nevyzkoušené metody, Top Vision může být platformou, kde své vize můžete uskutečnit. Baví nás být první.

Pro naše lektory pořádáme společenské večery a workshopy, kde mohou načerpat novou inspiraci, sdílet své postřehy, ale také navazovat kontakty v rámci komunity lektorů. Je pro nás důležité budovat s našimi lektory vztahy založené na vzájemné důvěře. A neformální setkání jsou skvělou platformou pro rozvíjení těchto vztahů.

Jak vypadá náborový proces?

Vzhledem k hodnotám, které EDUA Group vyznává, klademe velký důraz na výběr lektorů. Šanci u nás mají zejména otevření, komunikativní a přátelští lektoři s maximálně profesionálním přístupem, kteří se chtějí nadále rozvíjet a vzdělávat. Pokud tyto podmínky splňujete, bude se Vám následně během náborového procesu věnovat náš tým odborníků.

1.

Posouzení CV

Po přečtení vašeho CV vyhodnotíme, zda vyhovujete všem požadavkům na danou pozici. 

2.

Pozvání k pohovoru

Pokud ano, kontaktujeme vás e-mailem či telefonicky a pozveme vás k pohovoru. Ten může proběhnout osobně nebo také formou video-pohovoru.

3.

Ukázková lekce

Součástí pohovoru je rovněž ukázková hodina. Spolu s pozvánkou vám tedy pošleme také instrukce k přípravě vaší ukázkové lekce.

4.

Pohovor

Při pohovoru si popovídáme o vašich zkušenostech a budete mít možnost předvést své lektorské dovednosti. 

5.

Verdikt

V průběhu několika následujících dní se vám ozveme s výsledkem pohovoru. 

6.

Péče

Pomůžeme vám se základní orientací v procesech Top Vision, budeme s vámi v pravidelném kontaktu a poskytneme vám organizační podporu při přípravě vašich lekcí.

Obecné požadavky

Chceme naplňovat potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a proto neustále hledáme lektory s nejlepšími referencemi napříč obory a tématy.

Naši lektoři jsou nejen odborníky na dané téma, ale zároveň již mají několikaleté zkušenosti s lektorováním. Jsou to osobnosti, které učení baví a zároveň inspiruje. Rádi předávají svoje know-how a vymýšlí nové metody výuky.

S lektory uzavíráme nejčastěji dohodu o provedení práce nebo rámcovou smlouvu o dlouhodobé spolupráci. Hledáme tedy především nezávislé experty, kteří mají rádi svoji svobodu, ale na které se zároveň můžeme spolehnout.

Jediné, co nám chybí, jste vy

Zaujala vás vzájemná spolupráce? Kontaktujete nás skrze kontaktní formulář.