EDUA Group

edua group logo

Lektoři přípravných kurzů

Připojte se k nám a staňte se lektorem přípravných kurzů Tutor.

Proč s námi?

EDUA Group je největší vzdělávací skupinou v České republice. Vznikla v roce 2010 a od té doby se stihla vypracovat na lídra trhu se vzděláváním. Ovšem historie jednotlivých značek sahá ještě dál. Společnost Tutor působí na trhu od roku 2000 a specializuje se zejména na přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední a vysoké školy.

Kvalitní lektorský tým je alfou i omegou naší práce a důležitým předpokladem vysokého standardu výuky v našich kurzech. Snažíme se, aby se u nás lektoři cítili dobře, měli potřebnou metodickou podporu, adekvátní zázemí i motivaci k dalšímu rozvoji.

O lektory se stará celý tým přípravných kurzů – koordinace i metodika. Noví lektoři mají možnost náslechů u zkušených lektorů. Všichni lektoři se pak mohou obrátit na metodika a maximální organizační podporu pak poskytnou koordinátoři.

Dokážeme ohodnotit dobrou práci a loajalitu. Svůj honorář můžete sami pozitivně ovlivnit svou pílí a kvalitou práce. Lektoři, jejichž spolupráce jde nad rámec výuky v přípravných kurzech (např. příprava a sdílení studijních materiálů, testů, suplování apod.) jsou ohodnoceni mimořádnou finanční odměnou. Lektoři mají také nárok na slevy na různé vzdělávací kurzy.

Sídlíme v příjemných prostorách přímo v srdci pražského Karlína s výhledem na jeho dominantu, kostel sv. Cyrila a Metoděje. V okolí je nespočet skvělých restaurací a obchodů, často i farmářské trhy.

Na pobočkách Tutoru jsou lektorské místnosti vybavené počítači, tiskárnami a kopírkami, samozřejmostí je i wifi připojení. Všechny naše učebny jsou vybaveny notebooky, projektory a tabulemi. V Praze máme i další pobočky, kde si můžete zdarma vytisknout či okopírovat materiály k výuce. Pro většinu přípravných kurzů máme pracovní sešity jak pro studenty, tak pro lektory.

Součástí programu lektorského rozvoje je i možnost účastnit se jakéhokoliv jazykového kurzu v naší sesterské jazykové škole Jipka nebo profesního kurzu ve společnosti Top Vision s výraznou slevou. Lektoři mají také nárok na slevu na přípravné kurzy společnosti Tutor.

Vedle observací a možností náslechů v hodinách lektorů-seniorů se snažíme pořádat metodické/oborové workshopy. Vítaná je i spolupráce při přípravě studijních materiálů.

Snažíme se budovat komunitu lektorů, kteří si mohou vzájemně předávat své znalosti a schopnosti a kteří mají příležitost setkat se se svými kolegy i při neformálních příležitostech.

Maximálně vám pomůžeme s organizací kurzu, abyste se vy mohli plně věnovat pouze obsahu. Rozvrh vám sestavíme dle vašich možností a potřeb. Budeme se o vás starat se vší péčí!

Jak vypadá náborový proces?

Vzhledem k hodnotám, které EDUA Group a Tutor vyznává, klademe velký důraz na výběr lektorů. Šanci u nás mají zejména otevření, komunikativní a přátelští lektoři s maximálně profesionálním přístupem, kteří se chtějí nadále rozvíjet a vzdělávat.

Pokud tyto podmínky splňujete, bude se vám následně během náborového procesu věnovat náš tým odborníků.

1.

Posouzení CV a pozvání k pohovoru

Po přečtení vašeho CV zhodnotíme, zda vyhovujete všem požadavkům dané pozice. Pokud ano, kontaktujeme vás e-mailem či telefonicky a pozveme vás k pohovoru. Ten může proběhnout osobně nebo také formou video-pohovoru.

2.

Plán ukázkové lekce a naplánování pohovoru

Součástí pohovoru je rovněž vyplnění krátkého dotazníku a ukázková hodina. Spolu s pozvánkou obdržíte odkaz na dotazník. Následně si domluvíme termín pohovoru a zašleme vám informace k ukázkové hodině.

3.

Pohovor a navázání spolupráce

Při pohovoru si popovídáme o vašich zkušenostech a budete mít možnost předvést své lektorské dovednosti. V průběhu několika následujících dní vám oznámíme výsledek pohovoru a v případě, že jste vyhověli našim požadavkům a aktuálně hledáme lektora vašeho oboru, tak vám nabídneme skupinový kurz či individuální výuku.

Jak se připravit?

Portfolio našich kurzů je velice široké, proto nemáme striktně danou strukturu lekce. Je na vás, aby hodina byla připravena zajímavě, aby byla pro studenty co nejvíc interaktivní, aby obsahovala všechny náležitosti pro úspěšné zvládnutí daného tématu. Výběr výukových metod je ve vaší řežii.

Jaké máme požadavky?

U každého kandidáta ověřujeme splnění našich kvalifikačních požadavků:

Tutor pořádá přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy, organizuje pomaturitní studium. Poskytujeme tak vzdělání v různých oborech. Našimi lektory jsou jak studenti vysokých škol, tak učitelé s dlouholetými zkušenostmi na různých stupních škol i lidé, kteří pracují mimo školství, ale pro něž je vzdělávání a práce s lidmi vítanou změnou v jejich profesním životě.

Jak učíme?

Naše lekce nemají pevnou strukturu. Maximálně se snažíme vyjít vstříc požadavkům našich studentů. Vítáme interaktivní přístup ze strany lektora, profesionální a reprezentativní projev a přátelský přístup ke klientům. Zároveň je nutné, aby lektoři postupovali podle sylabu daného kurzu. Do skupinových kurzů máme připraveny pracovní sešity a také testy, kterými ověřujeme znalosti studentů.

Jediné, co nám chybí, jste vy...

Chcete se stát lektorem našich přípravných kurzů? Neváhejte se na nás obrátit. Můžete vyplnit náš poptávkový formulář,  popřípadě nás kontaktujte na jobs@eduagroup.cz.

Ozve se vám

Dušan Laščiak

nebo členového jeho týmu

 

Personální oddělení

jobs@eduagroup.cz