Interní pozice


Chcete dělat práci, ve které spatříte smysl? Přidejte se k nám. Naším posláním je tvořit chytrou budoucnost. Každý talent u nás najde své uplatnění.

Proč pracovat právě v EDUA Group?

Náš firemní dress code je business casual a náš komunikační kód je prostě jen casual. Pokud si potrpíte na to, aby vás kolegové oslovovali vaším pracně dosaženým akademickým titulem, nebude se vám u nás líbit. Svou práci bereme vážně, ale sami sebe až tak ne. Jsme kolektiv nadšených lidí, které baví vzdělávání.

U nás to žije! A kdo nežije, ten u nás ožije! Rádi pořádáme firemní večírky a akce pro zaměstnance, na které rádi vzpomíname. Pokud jste introvert, nemějte obavy. To si o sobě mysleli všichni, než jsme je vtáhli do víru našeho společenského života.

Jak vypadá náborový proces?

Protože v oblasti vzdělávání chceme patřit mezi ty nejlepší, chceme spolupracovat s těmi nejlepšími. Profesionalita je pro nás na prvním místě. A dále proaktivní a proklientský přístup. Všechno ostatní vás dokážeme naučit.

posouzení CV

Po přečtení vašeho CV zhodnotíme, zda vyhovujete požadavkům dané pozice.

telefonát

Pokud ano, zavoláme vám a zeptáme se na pár doplňujících informací k CV. V případě, že se naše představy budou shodovat, pozveme vás k setkání. To může proběhnout osobně nebo také formou videopohovoru.

osobní setkání

Setkáme se minimálně dvakrát a součástí pohovoru může být i praktický úkol. O výsledku výběrového řízení vás budeme informovat do několika dnů.


Několik tipů před setkáním:

  1. Věříme, že o EDUA Group něco víte.

  2. Podívejte se do mapy, málokdo k nám trefil napoprvé.

  3. Buďte přesní. I my si vážíme vašeho času.

  4. Nervozitu nechte za dveřmi.


Jediné, co nám chybí, jste vy

Nenašli jste vhodnou pozici a i tak byste nám rádi zaslali váš životopis? Pokud máte účet google, tak neváhejte vyplnit náš poptávkový formulář níže. Pokud tuto možnost nemáte, kontaktujete nás na adela.hudkova@eduagroup.cz.
Ozve se vám

Adéla Hudková

HR Manager | adela.hudkova@eduagroup.cz |

+420 777 215 529