Lektoři přípravných kurzů

Připojte se k nám a staňte se lektorem přípravných kurzů Tutor.

Proč s námi?

Jak vypadá náborový proces?

Vzhledem k hodnotám, které EDUA Group a Tutor vyznává, klademe velký důraz na výběr lektorů. Šanci u nás mají zejména otevření, komunikativní a přátelští lektoři s maximálně profesionálním přístupem, kteří se chtějí nadále rozvíjet a vzdělávat.

Pokud tyto podmínky splňujete, bude se Vám následně během náborového procesu věnovat náš tým odborníků.

posouzení CV a pozvání k pohovoru

Po přečtení vašeho CV zhodnotíme, zda vyhovujete všem požadavkům dané pozice. Pokud ano, kontaktujeme vás e-mailem či telefonicky a pozveme vás k pohovoru. Ten může proběhnout osobně nebo také formou video-pohovoru.

plán ukázkové lekce a naplánování pohovoru

Součástí pohovoru je rovněž vyplnění krátkého dotazníku a ukázková hodina. Spolu s pozvánkou obdržíte odkaz na dotazník. Následně si domluvíme termín pohovoru a zašleme vám informace k ukázkové hodině.

pohovor a navázání spolupráce

Při pohovoru si popovídáme o vašich zkušenostech a budete mít možnost předvést své lektorské dovednosti. V průběhu několika následujících dní vám oznámíme výsledek pohovoru a v případě, že jste vyhověli našim požadavkům a aktuálně hledáme lektora vašeho oboru, tak vám nabídneme skupinový kurz či individuální výuku.

Jak se připravit na ukázkovou lekci?

Portfolio našich kurzů je velice široké, proto nemáme striktně danou strukturu lekce. Je na vás, aby hodina byla připravena zajímavě, aby byla pro studenty co nejvíc interaktivní, aby obsahovala všechny náležitosti pro úspěšné zvládnutí daného tématu. Výběr výukových metod je ve vaší řežii.

Jaké máme požadavky?

Tutor pořádá přípravné kurzy na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy, organizuje pomaturitní studium. Poskytujeme tak vzdělání v různých oborech. Našimi lektory jsou jak studenti vysokých škol, tak učitelé s dlouholetými zkušenostmi na různých stupních škol i lidé, kteří pracují mimo školství, ale pro něž je vzdělávání a práce s lidmi vítanou změnou v jejich profesním životě.

Jak učíme?

Naše lekce nemají pevnou strukturu. Maximálně se snažíme vyjít vstříc požadavkům našich studentů. Vítáme interaktivní přístup ze strany lektora, profesionální a reprezentativní projev a přátelský přístup ke klientům. Zároveň je nutné, aby lektoři postupovali podle sylabu daného kurzu. Do skupinových kurzů máme připraveny pracovní sešity a také testy, kterými ověřujeme znalosti studentů.

Jediné, co nám chybí, jste vy...

Chcete se stát lektorem našich přípravných kurzů? Neváhejte se na nás obrátit. Můžete vyplnit náš poptávkový formulář, popřípadě nás kontaktujte na jobs@eduagroup.cz.

Ozve se vám

Dušan Laščiak

nebo členové jeho týmu


Personální oddělení |jobs@eduagroup.cz