EDUA Group

edua group logo

LAST MINUTE: Pomaturitní studium jazyků

Školní rok už se pomalu rozjíždí, ale pořád ještě není pozdě na to naskočit do pomaturitního studia jazyků v Jipce. Intenzivní roční jazykový kurz jsme připravili pro studenty, kteří nebyli přijati ke studiu na vysoké škole. Mohou si tak uchovat status studenta, vzdělávat se a strávit následující rok smysluplně. Shrnuli jsme pro vás hlavní benefity pomaturitního studia.

#1 Posílení sebevědomí  

 

Jedním z neopomenutelných přínosů pomaturitního studia je posílení sebevědomí studentů, kteří při nepřijetí na vysokou školu prožili svůj první neúspěch, s nímž se nyní musí vyrovnávat. Pro mladého člověka tato situace znamená nejen zklamání, ale může významně zasáhnout i jeho sebeúctu. Nejistota budoucího směřování je navíc velmi stresující, stejně jako pocit vyloučení z kolektivu vrstevníků, kteří se na vysněné univerzity dostali. Právě v tom spočívá psychologický význam pomaturitního studia. Studenti se za rok posunou až o dvě jazykové úrovně, prožijí úspěch a to jim dodá pocit hrdosti.

#2 Skloubení studia s prací

 

Studenti, kteří se nedostali na vysokou školu, se ocitli na důležité životní křižovatce. Stojí před rozhodnutím, jestli se o přijetí na VŠ budou příští rok pokoušet znovu, nebo půjdou raději pracovat či podnikat. Pomaturitní studium v Jipce jim v tomto rozhodnutí může výrazně pomoci. Výuka probíhá pouze čtyři hodiny denně a studenti tak mají možnost při studiu pracovat. Vyzkouší si, jaké pracovní příležitosti na ně čekají bez univerzitního diplomu, a získají cennou praxi. Abychom studentům usnadnili nakombinování studia s prací, nabízíme výuku jak v dopoledních, tak odpoledních blocích.

#3 Jazyky jsou ta nejlepší volba   

 

Angličtina je vyžadována nejen v nadnárodních korporacích. Firmy často potřebují, aby byli jejich lidé schopni komunikovat s mezinárodní klientelou. Právě jazykové dovednosti jsou proto tím, co mladé profesionály posouvá vpřed. Studenti pomaturitního kurzu v Jipce jsou navíc na konci roku perfektně připraveni na složení mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek FCE nebo CAE. Úspěšnost našich studentů u zkoušek je 97 %. Právě mezinárodní certifikát přiložený k CV může významně zvýšit atraktivitu uchazeče na trhu práce a otevřít mu dveře k novým a netušeným příležitostem. Například k práci v zahraničí.

Tak proč váhat? Vyberte si svůj pomaturitní kurz ještě dnes.